دو محصول جدید سری Connect سندیسک با نام Wireless Flash Drive و Wireless Media Drive عرضه شدند.
هر دوی این فلش مموری‌ها به شبکه‌های بیسیم متصل می‌شوند و به ابزارهای مختلف امکان می‌دهند که به آنها متصل شده و به فایل‌های ذخیره‌ شده‌شان دسترسی پیدا کنند. اما ویژگی خاص این دو فلش آن است که می‌توان با اعمال پاره‌ای تنظیمات از طریق آنها به ارتباط وای‌فای نیز متصل شد.
فلش مموری Wireless Flash Drive در ظرفیت‌های ۱۶، ۳۲ و ۶۴ گیگابایت موجود است و باتری آن می‌تواند به صورت مستمر و تا ۴ ساعت فیلم‌های با کیفیت اچ‌دی را پخش کند. این فلش همچنین قادر است که به صورت همزمان سه رسانه مختلف را پخش کرده و به ۸ ابزار دیگر متصل شود.فلش مدل Media Drive نیز در دو ظرفیت ۳۲ و ۶۴ گیگابایت موجود است و یک اسلات SDهم روی بدنه آن در نظر گرفته شده است که ظرفیت ذخیره‌سازی فلش را نیز افزایش می‌دهد. با این فلش همزمان می‌توان ۵ فلیم HD را پخش کرد و همچون مدل قبلی امکان اتصال آن به ۸ ابزار مختلف دیگر فراهم است.کمپانی سندیسک دارای یک برنامه file explorer اختصاصی است که برای ابزارهای مبتنی بر iOS،اندروید و App Store آمازون طراحی شده است و آنگونه که مدیران این کمپانی گفته‌اند، در حال حاضر هیچگونه برنامه‌ای برای نسخه ویندوز فونی آن وجود ندارد.
به گفته مدیران این کمپانی، به لطف این دو محصول مشتریان می‌توانند حافظه ابزارهای موبایل خود را ارتقاء داده و به سادگی فیلم، عکس و اسناد مورد نظرشان را با دوستان، همکاران و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارند.دو فلش مموری جدید سندیسک در ماه آوریل وارد بازار خواهند شد و قیمت تعیین شده برای ظرفیت‌های مختلف Flash Drive معادل ۹۰ دلار برای مدل ۱۶ گیگابایت، ۱۱۰ دلار برای نوع ۳۲ گیگابایت و ۱۸۰ دلار برای مدل ۶۴ گیگابایتی است و فلش Media Drive نیز با قیمت‌های ۱۴۰ دلار برای مدل ۳۲ گیگابایت و ۱۸۰دلار برای نوع ۶۴ گیگابایت به فروش خواهد رفت.

 

درباره نویسنده

محمد کرمانی هستم برنامه نویس و طراح وب سایت

دیدگاه خود را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.