فیس‌بوک در طراحی جدید صفحه‌ای که در آن پست‌های دیگران را به شما نشان می‌دهد، سایز عکس‌ها، نوع فونت‌ها و چند مورد دیگر را تغییر داده است.

آی تی اس ان (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات) , از این‌که پست‌های مربوط به دوستان‌تان را در صفحه‌ای می‌بینید که مدت‌هاست تغییری نکرده، خسته شدید؟ فیس‌بوک بالاخره از یکنواختی درآمده و طراحی جدیدی برای این صفحه ارائه داده است.

به گزارش مشبل، شکل و شمایل جدید که تغییر در فونت‌ها و سایز عکس‌ها را شامل می‌شود، از روز پنج‌شنبه ۱۵ اسفند شروع شد و در هفته‌های آتی تمامی کاربران فیس‌بوک آن‌را مشاهده خواهند کرد.

این تغییرات در واقع قرار بود یک‌سال قبل انجام شوند و حتی سال پیش در همین مواقع به‌صورت رسمی اعلام و حتی برای تعداد معدودی از کاربران اعمال شده بودند اما به دلایلی نامعلوم ادامه نیافتند.

غیر از فونت‌های جدید و بزرگ‌شدن سایز عکس‌ها، تغییرات کوچک دیگری را نیز در این طراحی جدید خواهید دید. دکمه‌های بزرگ‌تر در قسمت «افرادی که ممکن است بشناسید» که در ستون سمت راست واقع است، اندکی کشیدگی در آیکون‌های بخش مربوط به آپدیت‌کردن استاتوس و اضافه کردن عکس/ویدیو از آن جمله‌اند.

در هفته‌های آتی منتظر دیدن شکل و قیافه جدید فیس‌بوک باشید.

درباره نویسنده

محمد کرمانی هستم برنامه نویس و طراح وب سایت

دیدگاه خود را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.