به گزارش سرویس نرم افزار پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از techradar، تبلت های شرکت اپل از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای اجرای بازی های مختلف توانایی کافی دارند. در سیستم عامل iOS شرکت اپل بازی های زیادی وجود دارد که برخی از آن ها بسیار جذاب اما غیر رایگان هستند.

در اینجا مجموعه ای از بهترین بازی های رایگان iOS برای تبلت های آی پد معرفی می شوند. این بازی ها عبارتند: از بازی پازل Bejeweled HD که در سیستم عامل های مختلف موجود است، بازی Magnetic Billiards که نوعی شبیه سازی بازی بیلیارد است، بازی Hero Academy که ظاهری شبیه شطرنج دارد اما مهره ای آن قابلیت های متقاوت و جالبی دارند.

بازی Frisbee Forever 2 که دارای طراحی گرافیکی بسیار خوبی است، بازی packet planes، بازی Super Monster Ate My condo که شبیه بازی Jenga است اما بسیار جذاب تر است. در این بازی باید سه خانه با هم مچ شوند و عملکردی پازل مانند دارد.

بازی QatQi که نوعی بازی با حروف الفبا است، بازی پر هیجان Royal Revolt، بازی Triple town که نوعی بازی بسیار جذاب و اعتیادآور است ، بازی Walking Dead، بازی Zen pinball، بازی LetterPress ، بازی G

درباره نویسنده

محمد کرمانی هستم برنامه نویس و طراح وب سایت

دیدگاه خود را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.