به‌نظر می‌رسد که شرکت آمازون صاحب بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی جهان قصد دارد به‌صورت گسترده وارد صنعت بازی‌های رایانه‌ای شود و تصمیم گرفته است در آینده نزدیک از نخستین کنسول بازی خود رونمایی کند.
به گزارش ایتنا، منابع آگاه تصاویر منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد دستگاه کنترلی کنسول بازی آمازون آماده شده است و این روزها مراحل آزمایشی را پشت‌سر می‌گذارد.
کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که کنسول بازی آمازون به عنوان یک ابزار جانبی و ترکیبی برای دستگاه‌ها Set-Top Box این شرکت روانه بازار شود تا کاربران در آن امکان تماشای برنامه‌های رسانه‌ای و انجام بازی‌های رایانه‌ای را به صورت همزمان داشته باشند.
این کنسول بازی، مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید ساخته شده است و گفته می‌شود که برای خود یک سیستم کنترلی اختصاصی در اختیار می‌گیرد.اخبار منتشر شده در مورد ورود آمازون به بازار بازی‌های رایانه‌ای در حالی منتشر شده است که این شرکت در ماه فوریه از سال جاری میلادی مرکز توسعه بازی‌های Double Helix را خریداری کرد.
شرکت Double Helix تا پیش از این همکاری‌های گسترده‌ای با مایکروسافت انجام می‌داد آخرین اقدام آن در حوزه بازی‌های رایانه‌ای هم عرضه بازی Killer Instinct بود.
لازم به ذکر است که شرکت آمازون طی چند سال اخیر همکاری‌های گسترده‌ای را با کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ آغاز کرده است و انواع محصولات الکترونیکی مصرفی را نیز تولید می‌کند
بر این اساس می‌توان گفت که تولید کنسول بازی در این شرکت هم دور از ذهن به‌نظر نمی‌رسد.

درباره نویسنده

محمد کرمانی هستم برنامه نویس و طراح وب سایت

دیدگاه خود را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.