به گفته مدیرعامل شرکت “مرکز تبلت ایران” تبلت‌های فرانسوی آرکاس با تقاضای کاربران دیجیتالی در سطح کشور روبرو شده است.
“محسن سمیرانی” اظهار داشت: در حالی که کمتر از یک سال از ورود تبلت های فرانسوی آرکاس به بازار ایران می گذرد, این برند توانسته مورد توجه مشتری‌ها قرار گیرد.
این فعال بازار با اشاره به تبلت های ” NO name” یا همان تبلت های بی نام و نشان چینی خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش واردات تبلت های بی نام و نشان چینی توسط فعالان غیرقانونی، این شرکت توانسته با فروش و گارانتی مناسب سهم فروش تبلت های بی نام و نشان را کاهش دهد.
وی افزود: تبلت های فرانسوی آرکاس در سری های مختلف مخصوص کودکان, دانشجویان, گیمرها وfamily تولید و بدلیل تنوع , کیفیت و خدمات جانبی از فروش مناسب برخوردار شده است.
سمیرانی با اشاره به تبلت های “family pad ” یا همان تبلت های خانواده افزود: این تبلت برای اولین بار با سایز ۱۳٫۳ اینچی با دو پردازنده دو هسته ای و پرازنده گرافیکی چهار هسته ای روانه بازار شده است.
مدیرعامل شرکت مرکز تبلت ایران درباره مدل های “child ” , Xenon , Game pad , Family pad , titanium افزود: این ۵ مدل تبلت فرانسوی ارکاس با برخورداری از جدیدترین امکانات با تقاضای بالای مشتریان روبرو شده و در لیست پرفروش های بازار قرار گرفته است.
سمیرانی تصریح کرد: مدل های فوق با قیمت مناسب و گارانتی “بانیان الکترونیک” در سطح بازار دیجیتال کشور عرضه می شود.

درباره نویسنده

محمد کرمانی هستم برنامه نویس و طراح وب سایت

دیدگاه خود را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.