با افزایش اثرگذاری فناوری در زندگی روزمره مردم، تعداد افراد آفلاین و آنلاینی که هر روز با آن‌ها برخورد می‌کنیم بیشتر شده است. دسترسی به اطلاعات هر یک از این افراد که ممکن است در آینده مورد نیاز شما باشد کار دشواری به نظر می‌رسد. این مسئله باعث شد است تا بسیاری از شرکت‌ها از FullContact گرفته تا Nimble و Rapportive ابزارها و خدمات مختلفی در این زمینه ارایه دهند.

به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، اما یکی از بهترین ابزارهایی که برای جمع‌آوری اطلاعات مخاطبان شما مورد استفاده قرار می‌گیرد Vice نام دارد که در شرکت هندی Profoundis Labs ساخته شده است و تنها با در اختیار گرفتن آدرس ایمیل افراد، تمام اطلاعات مورد نیاز آن‌ها را در اختیار شما می‌گذارد.
 
اطلاعات مختلف از جمله نام و نام خانوادگی، محل زندگی، محل کار، شغل، شناسه کاربری در شبکه اجتماعی، بیوگرافی مختصر و موضوعات مورد علاقه او در این برنامه به شما ارایه می‌شود.
این ابزار به عنوان یک افزودنی در مرورگر اینترنتی Chrome ارایه می‌شود و نسخه ویژه‌ای از آن برای سیستم‌عامل Mac ارایه شده است که امکانات ویژه‌ای را در اختیار شما می‌گذارد.
 
نسخه Chrome این ابزار کاربردی تنها بر پایه آدرس‌های ایمیل در مرورگر اینترنتی فعالیت می‌کند و نسخه آن برای سیستم‌عامل Mac قادر است به صورت دستی آدرس‌های ایمیل را در اختیار بگیرد.
 
ابزار Vibe مانند دیگر ابزارهایی که در این زمینه ارایه شده‌اند برمبنای سیستم API با استفاده از آدرس پست الکترونیکی در شبکه‌های اجتماعی به دنبال مشخصات و اطلاعات می‌گردد و به صورت خودکار تمام اطلاعات مورد نیاز شما را یکجا جمع‌آوری می‌کند. 

درباره نویسنده

محمد کرمانی هستم برنامه نویس و طراح وب سایت

دیدگاه خود را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.