ممکن است که این خبر برای طرفداران گوشی هوشمند آیفون چندان خوشایند نباشد.اما احتمال می‌رود که اپل برای محصول جدید خود از نام دیگری استفاده کند.
به گزارش ایتنا،‌ شرکت اپل سری گوشی‌های هوشمند خود را با نام iPhone عرضه می‌کند، اما برخی شایعات حاکی از آن است که مدل‌های جدید این گوشی‌های هوشمند با نام دیگری به دست کاربران خواهد رسید.منابع آگاه بر این باورند که مدل بعدی گوشی هوشمند اپل که نمایشگر ۵.۶ اینچی دارد، با نامی متفاوت برای کاربران جهانی عرضه می‌شود.اگرچ هکاربران جهانی، گوشی‌های هوشمند اپل را با نام «آیفون» می‌شناسند، اما روزنامه تایوانی Economic Daily News نوشته است که احتمال تغییر این نام وجود دارد.
این روزنامه همچنین اعلام کرده است که اپل امسال دو گوشی هوشمند جدید را با اندازه‌های ۴.۷ وگوشی هوشمند ۴.۷ اینچی اپل مانند مدل‌های قبلی آیفون به سیستم محافظ Gorilla Glass برای نمایشگر خود مجهز شده است.
در مقابل، گوشی ۵.۶ اینچی با سیستم محافظ یاقوت برای نمایشگر خود به دست کاربران می‌رسد.کارشناسان می‌گویند که از هم‌اکنون تا زمان انتشار خبر رسمی در این زمینه مدت زیادی باقی نمانده است تا مشخص شود که این شایعه چه میزان صحت دارد و اپل قصد تغییر نام گوشی هوشمند خود را دارد یا خیر.
با این وجود تولید گوشی هوشمند با نمایشگر بزرگ‌تر در شرکت اپل قطعی شده است. ۵.۶ اینچ روانه بازار می‌کند.

درباره نویسنده

محمد کرمانی هستم برنامه نویس و طراح وب سایت

دیدگاه خود را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.